Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşundan bu güne daha temiz, daha kullanışlı ve daha estetik yaşam alanları ve yollar yapmayı hedefleyen firmamız inşaat ve asfalt sektöründe ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Tamamı alanında uzman olan mühendislerimiz tarafından oluşturulmuş sistemimiz deneyimli personelimiz tarafından hayata geçirilmektedir.

Firmamızın kökleri 1988 yılında atılmış olup, günümüze kadar 100’den fazla devlet ve özel kurum işini başarı ile tamamlayıp teslim etmiş bulunmaktadır. İşe başlama zamanımızdan bu yana ekibimizde dağılma meydana gelmemesi de bize duyulan güveni doğrular niteliktedir.

İnşaatın yanı sıra 1999’da temelleri atılmış olan renkli desenli asfalt uygulamasında 1 milyon metrekareyi geçen tecrübemizle dünyadaki en yüksek uygulama alanına sahibiz.

Dünyanın en modern zemin düzenleme teknolojilerinden sayılan renkli asfalt uygulamasını istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz ve yaptığımız asfalt düzenlemelerinin kimyasal olarak her türlü maddeye karşı en dayanıklı şekilde üretmiş olduğumuz boyalar yardımıyla uzun yıllar boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılmasını sağlıyoruz.

Kaldırım düzenlemelerinden yürüyüş yollarına, parklardan kurumların ve sitelerin bahçelerine kadar pek çok alanda tercih edilen kaplama tuğla yönteminden çok daha hızlı uygulanan renkli asfalt sayesinde hayatın akışını bozmadan en temiz şekilde projeleri sona erdiriyoruz. Çalışmalarımız sırasında çevre güvenliğinin ve çevrenin korunması konusunda gösterdiğimiz özen sayesinde projelerimizde ciddi sorunlarla karşılaşmıyoruz.

  • Bilkan İnşaat ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi

Bizi Arayın

08:00-18:00 Saatleri Arasında